O projektu

 

Bytový dům LIDO na ul. Spolková 8 v Brně

Jedná se o nejprogresivnější lokalitu ve městě Brně. To je Bytový dům LIDO pár kroků od centra města. V okolí se nachází množství obchodů např. hypermarket Albert, kaváren a restaurací. Sportovní vyžití zajišťuje několik sportovní areálů. V bytovém domě se nachází 56 bytů o dispozicích 1+KK až 3+KK, s balkóny, vnitřními halami, koupelnami a také komorami, do kterých se vejdou všechny vaše věci. Jednotlivé pokoje jsou dostatečně prostorné, tak abyste se cítili co nejlépe. K některým bytům náleží také sklepní kóje. Menší byty o velikosti 1+KK jsou idealní pro investory nebo startovací bydlení. 

Do 31. 8. 2019 možnost pořízení bytů za aktuální ceny. Od září dojde ke změně ceníku. Využijte časově omezené nabídky a zjistěte dostupnost bytů.

Moderní městský dům z přírodních materiálů

Uměleckého a inspirativního ducha architekti z Atelieru RAW s.r.o. zachovali a vytvořili projekt, který plně navazuje na tradici kvalitních bytových domů, za použití cihlových obkladů s bílými omítkovými špaletami oken na uliční fasádě, horizontálně traktované průběžnými balkóny,  které jsou výrazným a nezaměnitelným akcentem. 

Na schodištích jsou použité prosklené stěny ve foyer a nechybí ani kvalitní zámečnické detaily na výkladcích parteru a zábradlích balkónů. Celá budova krásně zapadá do zástavby z přelomu 19. a 20. století a přitom vyhovuje moderním trendům.

 Dům, který splňuje moderní trendy a respektuje brněnské tradice

Bytový dům LIDO se nachází na legendární adrese Spolková 8, která má za sebou pořádný kousek historie. Původně Dělnický dům za první republiky zažil ustavující schůze uměleckého svazu Devětsil, plesy a koncerty,  přeměnu na Závodní klub ROH Zbrojovky Brno i nespoutaná 90. léta, kdy byl jedním z nejdůležitějších undergroundových center.

 

S parkováním si nemusíte lámat hlavu

Každý byt má parkovací stání buď v podzemním podlaží, nebo na dvoře, tak abyste nemuseli složitě kličkovat kolem domu a hledat parkovací místo. Na dvoře za domem se kromě parkovací části nachází také relaxační, zazeleněná  část o ploše 250 m2, kde můžete trávit čas s dětmi nebo jen tak relaxovat.

 

Prostor pro vaše podnikání?

V přízemí domu se nachází dvě jednotky pro komerční účely, kde si můžete otevřít prodejnu či kancelář pro vaše podnikání.

Bytový dům pro vás dokončíme v roce 2Q/2020.

Chci se zeptat

 

Lokalita

Kde se nachází BD LIDO?

Chci vědět víc 

 

PENB

Bytový dům Lido spadá do třídy "B" energetické náročnosti budovy.

Stáhnout PENB


Standardy budovy a bytů

Bytový dům Lido klade maximální důraz na kvalitní materiály a pracovní postupy, které zajistí budoucím majitelům dlouhodobou životnost jejich nového bydlení.

Stáhnout standardy